Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.12.2013 został zakończony konkurs dla szkół chcących przystąpić do udziału w projekcie Informatyka - mój sposób na poznanie i opisanie świata.
Dziękujemy wszystkim Państwu za zainteresowanie Projektem i złożone oferty.

W odpowiedzi na konkurs wpłynęło 37 ofert (dotyczących różnych przedmiotów) z 29 szkół.
Mając na uwadze kryteria zawarte w dokumentacji konkursowej oraz kierując się założeniami projektu dotyczącymi reprezentacji placówek z pięciu województw oraz reprezentacji nauczycieli z czterech przedmiotów towarzyszących udało się wyłonić listę 20 szkół.
Zapraszamy do zapoznania się z listą.

Lista pozytywnie rozpatrzonych zgłoszeń szkół do projektu

UWAGA: Niniejsza lista została sporządzona w oparciu o informacje podane przez Szkoły w formularzach ofertowych. W trakcie podpisywania umów informacje te będą ponownie weryfikowane i w sytuacji, kiedy okażą się błędnie zamieszczone a ich zmiana będzie miała istotny wpływ na warunki uczestniczenia szkoły w projekcie na listę zostanie wpisana inna szkoła, której oferta spełniała wymogi formalne i merytoryczne projektu.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów dotyczących podpisania umów o współpracy oraz organizacji szkolenia dla nauczycieli biorących udział w projekcie.

 

Informacje o Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki można uzyskać na stronach:
www.efs.gov.pl    www.men.gov.pl    www.ore.edu.pl   
WWSI

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

UDP   ESkills